fbpx
668 760 190

ENCE PENCE – W NOWY ROK Z NOWOŚCIĄ!

Witam Cię już w Nowym Roku! Cieszę się, że w 2020 mogę na starcie podzielić siw z Tobą prawdziwą petardą! Gdy zaczynam pisać ten artykuł myśli kołacza mi w głowie, bo sama nie wiem od czego tak naprawdę zacząć swoja opowieść. Wcześniej zapowiedziałam Cię, że w ekipie Ence Pence pojawiła się nowa postać i niestety muszę się przyznać do tego, że skłamałam. Tak naprawdę ta osoba od dawna jest w szeregach przyjaciół łapki – teraz po prostu ewoluowała. Pamiętasz, gdy opowiadałam Ci o bajkowych twarzach naszych animatorek? Tym razem opowiem Ci o całkiem nowej, niepowtarzalnej twarzy, która z początkiem tego roku ujawniła się u osoby,  od której wszystko się zaczęło.
Rozsiądź się wygodnie! Zaczynamy.

ENCE PENCE – CZARUJEMY DZIECI!

Wszystko zaczęło się wtedy, gdy siła łapki Ence Pence stawała się coraz mocniejsza. Z upływem czasu i kolejnych spotkań z dziećmi, Ewelina coraz głębiej wchodziła w ten niezwykły świat, co rusz napotykając nowe rzeczy, fascynujące zabawy i zwariowane tańce, które wprawiały ją w tak mocny zachwyt, że na długo czuła ich dobrą energię i nie mogła doczekać się aż przekaże ta energię swoim animatorkom i kolejnym dzieciom. Pewnego dnia, na swojej drodze Ewelina spotkała Żółtoksiężnika, który pokazał jej niebywałe czary! Potrafił on przekazać potężną dawkę radości i uśmiechu nawet setkom, co ja mówię nawet tysiącom dzieci w jednym momencie! I to przy użyciu tylko dwóch rzeczy: mikrofonu i muzyki! Gdy Ewelina doświadczyła tego czaru Żółtoksiężnika, to jej mózg eksplodował z nadmiaru endorfin ( wiesz, to takie chochliki szczęścia), a zaraz potem pojawił się niesamowity głód. Nie, nie zaczęło jej burczeć w brzuchu! Był to głód wiedzy i doświadczenia tego, co już nie raz doświadczył Żółtoksiężnik – siły zabawy z tłumem dzieciaków.

 

PANI PIĄTKA – ZRODZONA Z POTRZEBY SERCA

Od tego dnia, życie Eweliny zmieniło się nieodwracalnie! Powróciły jej dziecięce marzenia o występach dla dużych grup, o blasku reflektorów i byciu gwiazdą. Tak – Żółtoksiężnik był w oczach Eweliny gwiazdą i ona też na nowo zapragnęła nią być. Na początku nie za bardzo wiedziała jak się do tego zabrać… Po nocach rozmyślała od czego zacząć, jak znaleźć tłum dzieciaków, czy da radę, a w jej głowie rozgrywał się najważniejszy dylemat każdej kobiety W CO SIĘ UBRAĆ?
Ewelina czuła, że ten etap jej animacyjnego życia będzie czymś wyjątkowym i innym. Miała nieodpartą potrzebę zmiany i nowości.
I tak w jej sercu zrodziła się myśl – trochę szalona, ale jednocześnie niezwykle ekscytująca, by stać się kimś innym, stworzonym do zadań specjalnych takich jak zabawa z setkami dzieci jednocześnie! Narodziła się PANI PIĄTKA!
Jak wygląda? Nie chcę jeszcze całkowicie zdradzać tego sekretu, bo jej przygoda dopiero się zaczyna. Powiem Ci tylko tyle, że wygląda totalnie szałowo. By czerpać i wysyłać w dziecięcy świat pozytywną energię Ence Pence, jej strój nawiązuje do łapki Ence Pence. Kolor żółty wypełnia ją energią i dzięki niemu na jej twarzy gości promienny uśmiech. Marynarka w kolorze zielonym sprawia, że Pani Piątka jest wolna od smutków i zmartwień, a jej kreatywność nie ma żadnych granic. Granatowe dodatki sprawiają, że w całym swoim szaleństwie Pani Piątka jest bardzo odpowiedzialna – nie tylko dba o bezpieczeństwo dzieci ( w dużych grupach jest to niezwykle ważne), ale też można ją obdarzyć zaufaniem, bo zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Lekkie muśnięcie różem sprawia, że niezależnie od sytuacji, Pani Piątka jest pogodna i zaraża radością i optymizmem. Swoim uśmiechem odgania nawet największe burzowe chmury z twarzy dzieci. Elementy pomarańczowe pomagają jej odnajdywać dobre strony każdej sytuacji. Najważniejszy kolor to czerwony – a on dodaje jej odwagi, by być tym kim jest!

Jaka jest Pani Piątka? Na pewno niedługo osobiście się przekonasz! Zdradzę Ci tylko tyle, że uwielbia tańczyć i szaleć w rytm muzyki. Celebruje każdą udaną zabawę, by na długo zapisać ją w swojej pamięci. Gdy dzieci pozytywnie reagują na jej propozycje chętnie przybija piątki! Kocha mówić i bawić słowem. Nie boi się wyzwań, wręcz przeciwnie wyczekuje ich niecierpliwie! Przy tłumach dzieci, czuje się jak ryba w wodzie!

A co więcej? Jej historia dopiero zaczęła się pisać. Ona już Cię uwielbia, a Ty ją?

Zapraszam Cię do śledzenia Pani Piątki i jej poczynań. Razem z nią z ciekawością patrzę na ten rok.

Do usłyszenia!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x