fbpx
668 760 190

ANIMATOR W WIGILIE – ZAKOPANE I OKOLICE!

Witam Cię w ten grudniowy, piątkowy poranek. Jak Twoje przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia? U nas wrze jak w ulu, ponieważ chcemy zrobić jak najwięcej przed weekendem, by mieć też czas na swoje prywatne przygotowania. Nasza ekipa jest w 100% kobieca, więc na pewno wiesz jak to wygląda 🙂

Dzisiaj, ponieważ nadal utrzymujemy się w klimacie świąt, chcę opowiedzieć Ci jak wygląda Wigilia z animatorem. Nic się nie bój, nie zasiądzie on z Wami do stołu i nie będzie dzielić się opłatkiem – chociaż pewnie nie jednemu by to nie przeszkadzało. Mam na myśli, tak naprawdę animację przed wigilijne, czyli aktywności organizowane dzieciom przez animatora w okolicach południowych.

ENCE PENCE – ANIMATOR W WIGILIĘ POTRZEBNY OD ZARAZ!

Do tej pory wigilijne animacje organizujemy głównie w hotelach i pensjonatach na całym Podhalu. W ten wyjątkowy dzień animator ma przygotowane też równie wyjątkowe atrakcje utrzymane w klimacie świątecznym, by już od rana małymi krokami wprowadzać dzieci w świat wigilijnych przeżyć i piernikowej atmosfery.

Jak to wygląda w praktyce?
W Wigilię około godziny 11, animator ubrany w świąteczny strój – elfa, reniferka lub mikołajkowy zaprasza wszystkie dzieci do zabawy. Wcześniej oczywiście managerowie sali informują rodziców, gdzie i o której taka animacja się będzie odbywać. Gdy dzieci przyjdą na salę zabaw, rozpoczyna się świąteczna zabawa. Na początku musi być rozgrzewka – tanecznym krokiem animator uczy dzieci jak zostać świątecznym pomocnikiem, jakie zadania do nich należą i jakie umiejętności się im przydadzą. Następnie, jeśli właściciele obiektu udostępnią nam choinkę – przechodzimy do jej ubierania. Tutaj chciałabym podkreślić, że w większości hoteli współpracujemy na dłuższy okres niż tylko wigilia, więc dzieci podczas codziennych animacji będą widzieć swoje arcydzieło, a to dodatkowo sprawia, że bardzo się starają i całymi siłami robią wszystko, by ich choinka była najpiękniejsza w całym wszechświecie! Wspólne ubieranie choinki to też idealna okazja do przeprowadzenia świątecznego quizu i wspólnych rozmów o tradycjach wigilijnych. Gdy choinka jest gotowa- czas na mały akcent od każdego dziecka. Animator przygotował wszystkie potrzebne rzeczy do wykonania własnoręcznych ozdób świątecznych. Dzieci mogą pomalować gipsowe zawieszki, zrobić papierowy łańcuch, udekorować pięknie pierniczki czy przygotować świąteczne gwiazdki. Później jeśli dzieci chcą mogą swoje prace zawiesić na wspólnej choince lub zabrać je do swojego pokoju, by pochwalić się swoim rodzicom.
Dalsza część wigilijnej animacji może wyglądać na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od tego jakie dzieci przyszły na animacje, tzn. w jakim są wieku i płci – dzięki temu animator wybierze ze swojego wachlarza atrakcji to co będzie dla nich najlepszą zabawą – oczywiście nadal zostając w świątecznym klimacie.

ANIMATOR W WIGILIE – ZAPROŚ NAS DO SWOJEGO HOTELU

Jeśli prowadzisz hotel lub pensjonat na Podhalu i zastanawiasz się czy organizować najmniejszym pociechom wigilijne aktywności to w tym momencie pragnę podkreślić Ci kilka ważnych zalet zapewnienia takiej atrakcji.

Pomimo, że Twoi goście nie przygotowują wigilijnej kolacji to na pewno chcą się do niej przygotować. Prawdopodobnie dopiero przyjechali do Twojego obiektu i potrzebują czasu, by się rozgościć i pozałatwiać jeszcze kilka różnych spraw. W świątecznym szale ostatnią rzeczą, którą potrzebuje każdy rodzic jest towarzystwo dziecka na zakupach. Taka aktywność będzie zbawieniem dla każdego gościa, który pojawi się u Ciebie z dziećmi. Zapewnisz mu spokojną głowę, chwilę odpoczynku i pewność, że jego dzieci spędzają czas nie tylko bardzo kreatywnie, ale też bezpiecznie. Poza tym, same dzieci będą zachwycone, a nie od dziś wiadomo, że szczęśliwe dziecko to szczęśliwy rodzic. Animator zaczaruje dzieci swoimi atrakcjami tak, że na długo będą jeszcze wspominać ten dzień i przez cały rok będą wypytywać rodziców czy na święta pojadą w to samo miejsce. Wbrew pozorom, zdanie pociechy w tej kwestii bardzo się liczy, ponieważ jeśli będzie się nudzić w Twoim pensjonacie i nie znajdzie dla siebie wystarczająco absorbujących atrakcji to rodzice za kolejnym przyjazdem wybiorą to miejsce, które zagwarantuje ich dzieciom sporo wrażeń, a im chwile relaksu i odpoczynku.

Dziękuje Ci za Twoją dzisiejszą obecność. Mam nadzieję, że na chwilę oderwałeś się od świątecznego zgiełku i złapałeś oddech czytając ten artykuł. Jeśli prowadzisz pensjonat lub hotel na Podhalu i przekonałam Cię do zamówienia wigilijnej animacji – zadzwoń 668760190, mamy jeszcze wolny termin 🙂

Wspaniałych przygotowań świątecznych! Nie podjadaj zbyt wiele pierniczków!

Zobaczymy się dopiero po Świętach dlatego chcę życzyć Ci zdrowych

i spokojnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym!

 

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x