fbpx
668 760 190

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W TWOIM DOMU – ZAKOPANE I OKOLICE!

Ho Ho Ho! Po raz ostatni witam Cię tym wesołym zawołaniem Świętego Mikołaja. Na koniec tej serii zostawiłam sobie domowe wizyty mikołajowe. Mimo, że teoretycznie minął już okres mikołajkowych odwiedzin, to bardzo często Święty Mikołaj rozdaje prezenty przez cały grudzień, a szczególnie w Święta Bożego Narodzenia. Wizyty domowe różnią się swoim charakterem od dużych imprez mikołajkowych. Są bardzo kameralne, luźniejsze – Mikołaj ma przed sobą w większości przypadków jedno czy kilka dzieci, którym całkowicie może poświęcić swój czas. W moim odczuciu dla każdego dziecka jest to prezent premium  – coś co nie jest do kupienia w sklepie – żywe spotkanie z legendą, postacią z bajek i snów.

ELF I MIKOŁAJ – WYMARZONY PREZENT DLA TWOJEJ POCIECHY!

Jesteś ciekaw jak to wygląda? My odwiedzamy dzieci w duecie! Tak, u nas Święty Mikołaj i wesoły elf to nierozłączna para. Dzięki temu taka wizyta to coś więcej – dodatkowo dzieci mają okazję zabawić się i pohulać w towarzystwie elfa tryskającego energią i dobrym humorem. Taka wizyta tak naprawdę składa się wtedy z dwóch części:

1. Zabawa z elfem – pomocnik Świętego Mikołaja ma w swoim zanadrzu gamę pomysłów na gry i zabawy dla dzieci, szalone świąteczne tańce i quizy o czerwonym, brodatym dobrodzieju i świętach Bożego Narodzenia.
Co najważniejsze nie musisz się martwić, że na elfa będzie czekać tylko jedno dziecko, uwierz mi jest milion zabaw, które można przeprowadzić w dwójkę. Wyobraź sobie jakie to uczucie mieć na chwilę prawdziwego elfa na wyłączność
2. Wizyta Świętego Mikołaja i rozdanie prezentów – po części rozrywkowej z pomocnikiem Mikołaja, do domu wkroczy (oczywiście odpowiednio zapowiedziany i zawołany) gość z workiem pełnym niespodzianek. Ma piękny czerwony strój, długą brodę i duży brzuch i zza swoich okularów wesoło łypie na każdego malucha.
Samo przyjście Mikołaja nie oznacza końca zabawy i samego rozdania prezentów. Animacja dalej trwa! Mikołaj jest przygotowany do wizyty – zna imiona dzieci, wie co lubią, a w rękawie chowa element zaskoczenia. Po krótkiej rozmowie, razem z elfem przechodzą do rozdawania prezentów, przy okazji rozmawiając z dziećmi i dbając o to, by uśmiech nie schodził z ich twarzy.

Taka wizyta to absolutnie emocjonalna petarda dla Twojego dziecka – pełna wzruszeń, uśmiechu radości i wspólnej zabawy. To gwiazdka na czubku choinki świątecznego czasu.

ENCE PENCE – ZAPROŚ NAS DO SWOJEGO DOMU

Marzysz, by zaprosić nas do swojego domu? To chyba najprostsze z marzeń do spełnienia. Nic trudnego! Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną – Pierwszym Elfem Świętego Mikołaja i podasz termin, który Cię interesuje! Śpiesz się, w Wigilię mamy dwa ostatnie wolne terminy. Nie stresuj się – wizyta Mikołaja to czysta przyjemność, wszystko jesteśmy w stanie dostosować do warunków, które masz – niezależnie czy odwiedzamy Twój dom, pokój w hotelu czy wynajęty mały domek przy lesie.
Jak się przygotować do wizyty?
Na pewno potrzebujemy informacji o tym, kogo odwiedzamy. Ważne dla nas informacje to:

1. Gdzie odbędzie się nasza wizyta i na którą godzinę mamy przybyć ze Świętym Mikołaj,
2. Ile będzie dzieci na wizycie,
3. Jak dzieci mają na imię i ile mają lat,
4. Co dzieci lubią ( jakie bajki, zabawki, ulubiona postać, spędzanie wolnego czasu) i jakie mają marzenie ( to informacja, którą zaskoczy ich nasz Święty Mikołaj)
5. Jakie otrzymają prezenty – nie ma piękniejszej chwili niż ta, gdy Mikołaj wyciąga pudełko i mówi dziecku co znajdzie w środku
Poza tym, z organizacyjnego punktu widzenia chcielibyśmy wiedzieć, czy na miejscu będziemy się mogli przebrać, jak zostaną nam przekazane prezenty do worka i w jaki sposób mamy dać znać, że już do Was przybyliśmy.

Wspólnymi siłami sprawimy, że Twoja wizyta będzie wyjątkowa, a dzieci zapamiętają ten czas na długo. Ze swojej strony gwarantujemy dobrą zabawę i uśmiech nasz, dziecka i Twój!

Dziękuje Ci za dziś! To dla mnie niesamowita radość, że mogę się dzielić z Tobą tymi wpisami! Już z Mikołajem przebieramy nogami, a renifery rozgrzewają swoje kopyta, by móc dotrzeć do Ciebie na czas! Jeśli chcesz nas do siebie zaprosić, zadzwoń: 668760190 lub napisz kontakt@encepenceanimacja.pl – spokojnie wiadomość do nas dotrze, choć na Biegunie Północnym mamy czasem problem z zasięgiem to wifi działa bez zarzutu!

Ho! Ho! Ho!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x