fbpx
668 760 190

ŚWIĘTY MIKOŁAJ NIE TYLKO DLA DZIECI!

Ho Ho Ho! Dzisiaj jeszcze raz rozsiądź się wygodnie jak w saniach Świętego Mikołaja i poczytaj o Mikołajkach firmowych, o których dzisiaj chcę Ci opowiedzieć.
W pierwszej chwili imprezy mikołajkowe kojarzą się głównie z dziećmi. Jednak – uwaga – naszym zdaniem, Święty Mikołaj może odwiedzić również dorosłych, czyli przykładowo pracowników – tych grzecznych i pracowitych i… a no tak innych przecież nie zatrudniasz w swojej firmie!

ELFIA EKIPA – ŚWIETNA ZABAWA INTEGRUJĄCA WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Wizyta Świętego Mikołaja i jego elfich przyjaciół na firmowej imprezie świątecznej to niebanalny pomysł na wspólną integrację współpracowników. Większość dorosłych ludzi bardzo chętnie bierze udział w zabawach i wolą tego typu aktywności od siedzenia za stołem i zajadania galaretki. Wspólna zabawa powoduje wystrzał endorfin, sprawia, że pracownicy bardziej zacieśniają więzi, uczą się współpracy, lepiej się ze sobą komunikują i co najważniejsze, radośnie spędzają ze sobą czas przerywając zabawę salwami śmiechu.
Wyobraź sobie świąteczne spotkanie w swojej firmie. Miejsce dowolne – wybierz takie, które podoba Ci się najbardziej. Twoi współpracownicy przychodzą wraz z rodzinami czy partnerami. Zasiadają do stołu i spożywają uroczyście posiłki, które przygotowałeś. Później następuje chwila rozluźnienia, na stoły wjeżdża kawa i ciasto – jednak najlepszy punkt programu dopiero przed Wami. Gdy nadchodzi odpowiedni moment na salę wkraczają uśmiechnięte elfy, które żywo zagadują do obecnych gości, dodatkowo własnym wyglądem intrygując i prowokując do pogaduszek i wesołych żartów. Elfy włączają muzykę i zapraszają pracowników do wspólnej zabawy i tańca. Oczywiście, pierwsze wypuszczają się kobiety – z natury są fankami pląsów i podrygów w blasku świateł. Spokojnie, jeden czy drugi taniec i mężczyźni również dołączą do akcji! Wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa impreza, ponieważ pierwiastek męski dodatkowo wpływa pozytywnie na kobiety, ale też wprowadza żarty i rywalizację – nieodłączne elementy dobrej zabawy. Elfy hulają z Twoją ekipą i oczywiście Tobą na parkiecie: tańczą, prowadzą zabawy, żartują i dają się wykazać wszystkim uczestnikom kreatywnością i umiejętnościami improwizacyjnymi. Śmiechu jest co nie miara! Patrzysz w lewo, potem w prawo i widzisz uśmiechnięte, rozluźnione twarze i nawet Wiesiek – ten zawsze lekko gburowaty- śmieje się w głos i integruje z resztą ekipy. Elfy robią chwilę przerwy, by za chwilę powrócić i jeszcze mocniej podkręcić atmosferę. W punkcie kumulacyjnym dobrej zabawy wspólnie zapraszamy gościa- Świętego Mikołaja, który powolnym krokiem wkracza na salę i wita wszystkich dzwoniącym dzwoneczkiem. Jest to pogodny staruszek z okrągłym brzuchem, który samą swoją aparycją budzi sympatię i wywołuje ciepło w sercu – do każdego w tym momencie powracają wspomnienia z dzieciństwa. Święty Mikołaj zasiada na tronie i rozpoczyna rozdawanie prezentów – oczywiście nie w głuchej ciszy. Elfy nadal dbają o dobrą atmosferę i niczym do pieca podkładają swoje pomysły, by nie zgasł żar rewelacyjnej zabawy. Wyobraź sobie Panią Irenkę, która lekko zawstydzona siada na kolanie u Mikołaja – o mamo, jaka ona jest w tym momencie szczęśliwa! Koleżanki robią pamiątkowe zdjęcia, a Pani Irenka z radością odbiera swój prezent i wraca do swoich towarzyszy.
Kiedy wszyscy już otrzymują swoje prezenty – Mikołaj żegna się ze zgromadzonymi, a Elfy zapraszają do pożegnalnego tańca. Goście zostają zaspokojeni w rozrywkę i teraz na spokojnie oddają się swobodnej rozmowie, raz po raz wracając do wspólnych przeżyć z mikołajową ekipą.

ENCE PENCE – ROZKRĘCIMY IMPREZĘ FIRMOWĄ

Dobra! Przekonałam Cię i chcesz zamówić świąteczną ekipę dla swoich pracowników. Świetnie, bardzo się ciesze, że pomogłam Ci podjąć tą decyzję. Zobaczysz – nie pożałujesz i za rok nie będziesz już w ogóle się nad tym zastanawiać. Teraz chcę zwrócić Twoją uwagę na kilka ważnych spraw i elementów, które dodatkowo Ci pomogą przy organizacji tego wydarzenia. Po pierwsze, zarezerwuj świąteczną ekipę najwcześniej jak tylko się da. Jeśli czytasz ten artykuł i jeszcze nic nie zarezerwowałeś, od razu chwytaj za telefon. Dlaczego? Im wcześniej podejmiesz ten temat tym więcej masz terminów i godzin do wyboru, dzięki czemu nie musisz dostosowywać programu imprezy, sali czy innych elementów do zaproszonych animatorów. Dodatkowo, masz pewność, że nie zostaną Ci same “najdroższe terminy” i nie wydasz na tą atrakcję miliona monet – last minut nie zawsze oznacza taniej. Jeśli firma, na którą się zdecydowałeś świadczy dla Ciebie usługi pierwszy raz – śmiało poproś o zdjęcia z poprzednich realizacji lub krótki film. To uchroni Cię przed najzwyklejszym rozczarowaniem, ponieważ czasami firmy prezentują swoje oferty ze zdjęciami kupionymi z internetowej bazy zdjęć i później nie ma to nic wspólnego z tym, co zostaje Ci dostarczone na imprezę. W naszym przypadku zdjęcia przedstawiają naszych animatorów w naszych strojach. To bardzo ważny element, na który warto zwrócić swoją uwagę, by nie brać Mikołaja w worku. Dobra, gdy już zdecydowałeś się na usługę – zapłać zaliczkę i podpisz umowę, żeby Twój Mikołaj nie czmychnął do innego, większego komina. Zapytaj również co uwzględnia cena. W naszym przypadku, w ramach usługi zapewniamy obsługę nagłośnienia/dj’a, wszystkie materiały i sprzęt nagłaśniający, tron Świętego Mikołaja. Cena uwzględnia również koszty dojazdu. Uwierz mi, nie ma sensu psuć swój świąteczny humor ukrytymi kosztami. Kiedy wszystkie te szczegóły są już dopięte na ostatni czerwony guzik, możesz już wyczekiwać swojego wydarzenia popijając ciepłe mleko i zagryzając piernika.

Dzisiaj obchodzimy Mikołajki, ale tak naprawdę w okresie świątecznym każdy dzień jest dobry na organizację tego typu wydarzenia. W swoim terminarzu mam jeszcze kilka wolnych miejsc – śmiało zadzwoń i zarezerwuj odpowiedni dla siebie. ( 668 760 190 lub kontakt@encepenceanimacja.pl) Podzielę się swoim doświadczeniem wspólnie dogramy wszystkie szczegóły i zrobimy imprezę jak z bajki!

Wspaniałego weekendu! U nas już bardzo mikołajkowy klimat, będzie pracowicie i obficie w zabawy. Do usłyszenia za tydzień!

Ho! Ho! Ho!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x