fbpx
668 760 190

DRUŻYNA ANIMATORÓW Z OKOLIC NOWEGO TARGU MA MOC!

Jak pamiętacie z poprzedniej historii – Ewelina zaprzyjaźniła się z łapką EncePence. Wspólnymi siłami zabawiały dzieci, walcząc w ten sposób z Panią Nudą. Z czasem do ich drużyny zaczęły dołączać inne dorosłe osoby, które tak samo kochały zabawę z dziećmi i nie cierpiały Pani Nudy.

Z biegiem czasu, każda z tych osób odnajdywała swoją bajkową twarz i krok po kroku odkrywała jej super moce. Wszystkie moce w końcu połączyły się w jedną całość, która stała się siłą i energią napędzającą łapkę EncePence.

Dzisiaj opowiem Wam właśnie o niej.

ENCE PENCE – MAGICZNA SIŁA ANIMACJI

Łapka EncePence uwielbiała dzieci i całym sercem oddawała się szaleństwom z nimi. Pewnego dnia, gdy tańczyła z ogromną gromadką dzieci z Nowego Targu, poczuła w sercu dziwne ciepło. Po chwili zaczęło się ono rozchodzić po każdej komórce jej ciała, wypełniając je niezwykle przyjemnym uczuciem satysfakcji. Im więcej Łapka dawała dzieciom energii i im mocniej zapalała je do wspólnej zabawy, tym ciepło, które odczuwała, było mocniejsze!

“Wow!” – zawołała – Gdy ja daję swoją energię dzieciom, one oddają mi swoją energię i miłość ze zdwojoną siłą!” Szybko pobiegła do Eweliny i opowiedziała jej o całym zdarzeniu..

To odkrycie zmieniło losy drużyny EncePence na zawsze. Postanowiły sprawdzić, czy nadmiar tej energii można przekazać pozostałym animatorkom. Jakaż była ich radość, gdy okazało się, że to możliwe! W ten sposób wszystkie animatorki mogły połączyć swoją energię i wypełniła ich siła i moc kolorów łapki EncePence.

ENCE PENCE – ANIMACJE W NOWYM TARGU PEŁNE PASJI

Kolor żółty wypełniał animatorki energią i dzięki niemu na ich twarzach zawsze gościł promienny uśmiech – a przecież nic nie zabija nudy lepiej niż pełna energii zabawa. Siła w kolorze zielonym sprawiała, że animatorki były wolne od smutków i zmartwień, a ich kreatywność nie miała granic. Siła granatowa sprawiała, że animatorki były rozsądne i odpowiedzialne, dzięki czemu dbały o bezpieczeństwo dzieci, które im towarzyszyły. Z kolei róż sprawiał, że niezależnie od sytuacji, animatorki były pogodne i każdego zarażały radością i optymizmem. Swoim uśmiechem odganiały nawet największe burzowe chmury z twarzy dzieci. Energetyczna pomarańcza pomagała animatorkom odnajdywać dobre strony każdej sytuacji. Nawet, gdy coś szło nie po ich myśli – “ach znów rozpadał się deszcz, gdy chcemy puszczać bańki mydlane” – potrafiły odwrócić niedobry los na swoją korzyść – “Wspaniale! W takim razie możemy więcej czasu poświęcić na wspólne tańce”. Najsilniejszym z kolorów był kolor czerwony – a on dodawał animatorkom odwagi. Dzięki niemu nie bały się być szczere i prawdziwe we wszystkim, co robią. A szczerość to coś, co dzieci kochają najbardziej!

W ten sposób okazało się, że największą siłą EncePence jest jedność. Choć z czasem każda z animatorek odkrywała swoją bajkową twarz, to wszystkie razem łączyły się pod sztandarem EncePence, by realizować wspólną misję – walkę z Panią Nudą przez niesienie radości i uśmiechu! A Łapka, choć tak kolorowa i przepełniona różnymi mocami, połączyła je w jedną całość i pozwalała im odkrywać ich indywidualne moce… Ale o tym następnym razem. 

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x