ANIMACJE JAK Z BAJKI – NOWY TARG, ZAKOPANE, RABKA-ZDRÓJ

ANIMACJA JAK Z BAJKI!

Jak pamiętacie z poprzedniej historii – poza siłami EncePence, każda animatorka odkrywała swoją bajkową twarz. Tutaj muszę Was zaskoczyć! Nie była to jedna twarz na całe animacyjne życie. No gdzie! Byłaby to idealna pożywka dla Pani Nudy! Każda z animatorek ma kilka twarzy i zmienia je odpowiednio do animacji i dzieci, które napotyka na swojej drodze. Prawda jest taka, że dzieci są różne – mniejsze i większe, energiczne i bardzo spokojne, odważne i te bardziej nieśmiałe…A ekipie EncePence jak najbardziej przyświecają słowa piosenki Majki Jeżowskiej “ wszystkie dzieci nasze są” – te z Zakopanego, Nowego Targu, Rabki, Skawy, Jabłonki – ba nawet z innego kraju! Radość i uśmiech, którą animatorki mają w sobie nie znają granic. 

ENCEPENCE – EKIPA OD SUPER ANIMACJI

Dzisiaj chcę przedstawić Ci trzy specjalistki od zadań specjalnych – SuperWoman, SuperMario i SuperElfa. Uwierz mi, są to animacyjne dynamity!

SUPERWOMAN – ANIMACJA NA POZIOMIE SUPERBOHATERKI

SuperWoman jak każdy superbohater na co dzień wydaje się być skromną, nieśmiałą kobietą, ale tylko jak przekracza próg animacji uruchamia swoje supermoce i zapewnia świetną zabawę dla dzieci. Jest bardzo delikatna i subtelna w swoich działaniach, świetnie odczytuje nastroje dzieci i dba o to, by odnalazły się w jej towarzystwie. Na dodatek, dla niej niemożliwe nie istnieje! Przykładem jest historia, która rewelacyjnie oddaje jej determinację, by wziąć udział w zabawie z dziećmi.

Pewnego dnia, animatorka SuperWoman pojechała na urodziny chłopca, by dostarczyć ogromu wrażeń jemu i jego gościom. Niestety, podczas podróży okazało się, że żadna mapa nie wskazuje, gdzie znajduje się dom jubilata. Wszystkie znaki na ziemi i niebie dawały naszej bohaterce do zrozumienia, że nie ma cienia szansy, by dotarła na święto małego chłopca. SuperWoman nie dała jednak za wygraną – wytężyła wszystkie zmysły, uruchomiła wszystkie supermoce, nabrała wiatru w swoją czerwoną pelerynę i z lotu ptaka odnalazła jubilata i jego przyjaciół. Jakież było szczęście dzieci, gdy zobaczyły naszą superbohaterkę!

Ta historia nie zakończyłaby się happy endem, gdyby SuperWoman nie była tak zdeterminowana!

SUPERMARIO – ANIMACJA ZAWSZE DZIAŁA

Kolejną ciekawą postacią jest nasz SuperMario. Znany jest wszystkim dzieciom – małym i dużym- z kultowej gry, w której jego misją jest odnalezienie i uratowanie księżniczki. 

W świecie animacji EncePence – SuperMario ratuje każdą sytuację i sprawia, że animacja zawsze odbywa się zgodnie z planem. Wszystko działa, gdy SuperMario działa!

Mogłabym przytoczyć milion historii opowiadających o tym, jak SuperMario uratował animacje drużyny EncePence. Jego fach znają wszyscy na całym Podhalu. Mówią o nim na rynku w Nowym Targu  i na Krupówkach w Zakopanem .

Mnie najbardziej zapadła w pamięci animacja dla ogromnej grupy dzieci. Podekscytowana jechałam z SuperMario do Raby Wyżnej. Jakież było nasze zdziwienie, gdy na miejscu okazało się, że nie ma prądu! Ja byłam cała przeszyta strachem i cała moja pozytywna energia ulotniła się w przestworza. Całe moje szczęście, że opanowanie nie opuściło mojego przyjaciela. Gdy ja już zaczynałam panikować, SuperMario obmyślał plan awaryjny. Niczym McGiver użył narzędzi, które miał przy sobie – podumał, pokombinował, wykorzystał wszystkie swoje talenty i uwaga… Zagrała muzyka, a my mogliśmy wspólnie szaleć z dziećmi podczas animacji.

SUPERELF- ANIMACJA NIE TYLKO W ŚWIĘTA

Ostatnim bohaterem dzisiejszych historii jest nasz SuperElf. Nazwaliśmy go tak, dlatego, że został nam przydzielony prosto z Laponii od samego Świętego Mikołaja, a umówmy się – wszystko co pochodzi z Bieguna Północnego jest po prostu super i ma swoją jedyną i niepowtarzalną moc.

Nasz świąteczny pomocniki nauczony dobrymi zwyczajami z Wioski Świętego Mikołaja dba, o to, by to co dajemy dzieciom podczas animacji było jak najlepsze i wywoływało możliwie najszerszy uśmiech. W swojej pracy i animacyjnych działaniach jest bardzo szczegółowy, dba o każdy detal.

Nie uwierzycie! Ostatnimi czasy, nasz kochany Elf tak zaangażował się w animacje dla dzieci, że postanowił się zbuntować i zażądał pozwolenia na odwiedzanie dzieci przez cały rok, a nie tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia! Swoją upartą postawą tak nas urzekł, że nie mogliśmy mu odmówić i już w tym miesiącu wesoło tańczył z dziećmi z Zakopanego.

W końcu, nie tylko on może spełniać marzenia, prawda?

Na dzisiaj to koniec bajkowej opowieści. Nie martw się! Jest jeszcze wiele ciekawych postaci w naszej ekipie. Wyczekuj kolejnej historii w następny piątek!

Do zobaczenia.

Piąteczka!

Wynajem animatorów i obsługa imprez dla dzieci – poznaj nasz bajkowy zespół

DRUŻYNA ANIMATORÓW Z OKOLIC NOWEGO TARGU MA MOC!

Jak pamiętacie z poprzedniej historii – Ewelina zaprzyjaźniła się z łapką EncePence. Wspólnymi siłami zabawiały dzieci, walcząc w ten sposób z Panią Nudą. Z czasem do ich drużyny zaczęły dołączać inne dorosłe osoby, które tak samo kochały zabawę z dziećmi i nie cierpiały Pani Nudy.

Z biegiem czasu, każda z tych osób odnajdywała swoją bajkową twarz i krok po kroku odkrywała jej super moce. Wszystkie moce w końcu połączyły się w jedną całość, która stała się siłą i energią napędzającą łapkę EncePence.

Dzisiaj opowiem Wam właśnie o niej.

ENCE PENCE – MAGICZNA SIŁA ANIMACJI

Łapka EncePence uwielbiała dzieci i całym sercem oddawała się szaleństwom z nimi. Pewnego dnia, gdy tańczyła z ogromną gromadką dzieci z Nowego Targu, poczuła w sercu dziwne ciepło. Po chwili zaczęło się ono rozchodzić po każdej komórce jej ciała, wypełniając je niezwykle przyjemnym uczuciem satysfakcji. Im więcej Łapka dawała dzieciom energii i im mocniej zapalała je do wspólnej zabawy, tym ciepło, które odczuwała, było mocniejsze!

“Wow!” – zawołała – Gdy ja daję swoją energię dzieciom, one oddają mi swoją energię i miłość ze zdwojoną siłą!” Szybko pobiegła do Eweliny i opowiedziała jej o całym zdarzeniu..

To odkrycie zmieniło losy drużyny EncePence na zawsze. Postanowiły sprawdzić, czy nadmiar tej energii można przekazać pozostałym animatorkom. Jakaż była ich radość, gdy okazało się, że to możliwe! W ten sposób wszystkie animatorki mogły połączyć swoją energię i wypełniła ich siła i moc kolorów łapki EncePence.

ENCE PENCE – ANIMACJE W NOWYM TARGU PEŁNE PASJI

Kolor żółty wypełniał animatorki energią i dzięki niemu na ich twarzach zawsze gościł promienny uśmiech – a przecież nic nie zabija nudy lepiej niż pełna energii zabawa. Siła w kolorze zielonym sprawiała, że animatorki były wolne od smutków i zmartwień, a ich kreatywność nie miała granic. Siła granatowa sprawiała, że animatorki były rozsądne i odpowiedzialne, dzięki czemu dbały o bezpieczeństwo dzieci, które im towarzyszyły. Z kolei róż sprawiał, że niezależnie od sytuacji, animatorki były pogodne i każdego zarażały radością i optymizmem. Swoim uśmiechem odganiały nawet największe burzowe chmury z twarzy dzieci. Energetyczna pomarańcza pomagała animatorkom odnajdywać dobre strony każdej sytuacji. Nawet, gdy coś szło nie po ich myśli – “ach znów rozpadał się deszcz, gdy chcemy puszczać bańki mydlane” – potrafiły odwrócić niedobry los na swoją korzyść – “Wspaniale! W takim razie możemy więcej czasu poświęcić na wspólne tańce”. Najsilniejszym z kolorów był kolor czerwony – a on dodawał animatorkom odwagi. Dzięki niemu nie bały się być szczere i prawdziwe we wszystkim, co robią. A szczerość to coś, co dzieci kochają najbardziej!

W ten sposób okazało się, że największą siłą EncePence jest jedność. Choć z czasem każda z animatorek odkrywała swoją bajkową twarz, to wszystkie razem łączyły się pod sztandarem EncePence, by realizować wspólną misję – walkę z Panią Nudą przez niesienie radości i uśmiechu! A Łapka, choć tak kolorowa i przepełniona różnymi mocami, połączyła je w jedną całość i pozwalała im odkrywać ich indywidualne moce… Ale o tym następnym razem. 

Animatorzy z Nowego Targu i okolic – EncePence historia prawdziwa

ENCE PENCE- HISTORIA ANIMATORÓW Z PODHALA

W malutkiej wiosce, niedaleko Nowego Targu żyła sobie Ewelina. Lubiła organizować przyjęcia, tańczyć, bawić się, wygłupiać i śmiać w głos. Wszyscy naokoło mówili jej, że nie powinna tego robić, bo już jest dorosła. A dorosłym przecież nie wypada.

„Ale nuda!” – powiedziała pod nosem Ewelina słysząc te zakazy. Niespodziewanie jej słowa okazały się magicznym zaklęciem, które przywołało Panią Nudę. Pani Nuda była całkiem nijaka, nie była ani wysoka, ani niska – ani gruba, ani chuda. Nie była nawet ani ładna, ani brzydka. Jej włosy były przezroczyste, a do tego co chwilę znudzona przewracała oczami! Nie muszę chyba wspominać, że nie bardzo się polubiły. Pani Nuda zaczęła towarzyszyć Ewelinie każdego dnia, a im bardziej nasza bohaterka żyła tak, jak chcieli tego wszyscy naokoło, tym więcej czasu spędzała w towarzystwie tej nieciekawej Pani.

I tak mijały kolejne dni. Ostatnie okruchy radości i uśmiechu odfrunęły hen za horyzont Tatr, a Pani Nuda wprowadziła się do Eweliny na stałe. I co najgorsze, używała jej szczoteczki do zębów!

ENCE PENCE – POMOC, KTÓRA ODMIENIŁA ŻYCIE

Pewnego szarego dnia, który Ewelina spędzała jak zwykle ospała i zrezygnowana, nagle z nudy wyrwało ją głośne klaśnięcie. PLASK! PLASK! Zaintrygowana całkiem nienudnymi odgłosami wyruszyła na poszukiwanie ich źródła. Szukała i szukała, aż wreszcie ujrzała małą białą łapkę. Łapka leżała przyklejona do ziemi i próbowała się z niej podnieść – niestety bez skutku. Każdy jej upadek kończył się donośnym PLASK!

„Ojejku, jaka biedna ta łapka… i taka nudna, biała… Mam już serdecznie dość tej Pani Nudy. Dopadła nawet niewinną łapkę. Muszę coś z tym zrobić!”. 

Jak powiedziała, tak też musiało się stać. Ewelina z trudem podniosła łapkę,  zabrała ją do domu i tam zaczęła ją kolorować. Wymyśliła, że każdy palec musi mieć inny kolor: jeden żółty – by łapce nie zabrakło nigdy radości i słonecznych promieni, drugi zielony – by zawsze była wolna i pełna życia, trzeci granatowy – by zawsze była odpowiedzialna i pewna siebie, czwarty różowy – by zawsze towarzyszyła jej pogoda ducha, a piąty pomarańczowy – by pozytywnie patrzyła na świat. Całą dłoń pomalowała zaś na czerwono – żeby w tym wszystkim miała odwagę być sobą.

Kiedy tylko Ewelina zakończyła malowanie, stało się coś niewiarygodnego – łapka powstała cała promienna i uśmiechnięta, aż ze szczęścia przybiła Ewelinie piątkę dziękując za pomoc!

ANIMATORZY Z NOWEGO TARGU I OKOLIC ŁĄCZĄ SIŁY

Od tego dnia łapka pomagała Ewelinie walczyć z Panią Nudą. Razem wymyślały zabawy, żarty i tańce. Brały mikrofon i śpiewały radośnie, a przy tym opowiadały przeróżne historie. Tylko cały czas czegoś im brakowało. No tak! Brakowało im towarzystwa do zabawy! A kto najbardziej lubi się bawić? Dzieci! I tak Ewelina i łapka postanowiły znaleźć dzieci, które będą mogły zabawiać. Nie było to trudne zadanie, więc błyskawicznie otoczyła je gromadka małych towarzyszy. Wspólnie z dziećmi postanowiły nadać łapce imię – Ence Pence.

Z biegiem czasu EncePence powiększało się o innych dorosłych, którzy tak samo jak Ewelina uwielbiali dobrą zabawę i nie lubili Pani Nudy. Byli oni niezwykle pomocni, ponieważ coraz więcej dzieci z różnych miejsc chciało się bawić z EncePence, a Ewelina nie umiała się rozdwoić. Od tej pory animatorzy dumnie działają pod sztandarem Ence Pence i wspólnymi siłami walczą z Panią Nudą, która niechciana odwiedza dzieci mieszkające w Nowym Targu, Zakopanem, Rabce-Zdroju i okolicach.

ENCE PENCE – ANIMATORZY Z ENERGIĄ I PASJĄ!

Naszą MISJĄ jest walka z Panią Nudą. Posiadamy magiczną moc przekazywania radości i energii dzieciom, młodzieży i dorosłym! Moc, która pomaga nam osiągnąć najważniejszy we Wszechświecie cel: uśmiech na twarzy i radość w sercu.

Zostańmy w kontakcie

Wypełnij proszę poniższy formularz

Informacje kontaktowe

„EncePence”- Ewelina Rusnak

34-713 Skawa 100

Telefon 668-760-190

Email kontakt@encepenceanimacja.pl