Animator na imprezie rodzinnej

Animacje na weselu lub innej rodzinnej imprezie to atrakcja dla dzieci i okazja dla ich rodziców do odpoczynku, relaksu i spędzenia czasu ze znajomymi i rodziną. Dzięki temu, że ich obecność jest zaznaczona, dzieci czują się bardzo wyróżnione.
Nasi animatorzy zagospodarują ich czas zabawami i różnego rodzaju atrakcjami przez kilka godzin. Dzieci mają okazję do integracji, świetnej zabawy i nie marudzą na ramieniu rodziców.

Jak zamówić animatora? Czego można się spodziewać?

Jeśli Państwo wiedzą, że na ich przyjęciu pojawią się maluchy, warto zarezerwować sobie animatora wcześniej, aby mieć pewność, że pojawi się on na Państwa imprezie. Nie trzeba obawiać się, że na dzień dzisiejszy nie znają Państwo dokładnej liczby dzieci – podadzą nam ją Państwo w momencie, gdy goście potwierdzą już swoje przybycie. Wtedy też będą Państwo decydować się już na określone atrakcje i wspólnie dopniemy wszystkie szczegóły takie jak stroje animatorek, a także godziny trwania animacji. Najważniejszy pierwszy krok: telefon do nas lub e-mail z zapytaniem o ofertę 🙂
Co warto wiedzieć zatem na sam początek? Dobrze mieć informacje o tym czy na wynajętej sali jest pokój dla dzieci lub czy istnieje szansa wydzielić przestrzeń na zabawę. W razie potrzeby, wspólnie możemy na miejscu ustalić, gdzie będzie odbywać się animacja i co w danych warunkach jesteśmy w stanie ze swojej strony zapewnić.
Czy muszą coś Państwo przygotować? Kupić zabawki, materiały? Absolutnie nie. Wszystkie potrzebne gadżety zapewniamy MY. Sprzęt, na którym pracujemy to profesjonalny sprzęt dla animatorów, ze wszelkimi atestami – mają Państwo pewność, że dzieci podczas zabawy są całkowicie bezpieczne. Po Państwa stronie leży jedynie zapewnienie miejsca do szalonej zabawy 🙂

Atrakcje, które mogą wystąpić podczas animacji:

  • Zabawy z chustą animacyjną
  • Zabawy sportowo-ruchowe z gadżetami
  • Wspólne tańce i MINI DISCO
  • Malowanie twarzy / brokatowe tatuaże / kolorowe warkoczyki
  • Modelowane balony ( kwiatki, zwierzątka, samoloty i inne)
  • Pamiątkowe prace plastyczne ( prezent dla Pary Młodej, pamiątka z Komunii Świętej itp.)
  • Pokaz olbrzymich baniek mydlanych
  • Zamykanie w bańce mydlanej i inne.

Galeria

Zostańmy w kontakcie

Wypełnij proszę poniższy formularz

Informacje kontaktowe

„EncePence”- Ewelina Rusnak

34-713 Skawa 100

Telefon 668-760-190

Email kontakt@encepenceanimacja.pl